Чи потрібен підлокітник в авто?

Підлокітник в автомобілі, на перший погляд, ніби звичайний аксесуар, проте, якщо розібратися, у нього велика кількість необхідних опцій і, в першу чергу, він забезпечує додатковий комфорт водію. Зазвичай, підлокітники встановлюють, як додатковий аксесуар у найдорожчих комплектаціях автомобілів. Проте, якщо ви придбали машину без підлокітника, можете придбати такий самостійно і встановити в свою машину. Далі ми детальніше розберемося для чого необхідні підлокітники для авто.

Функції підлокітника в автомобілі

  • Комфорт і опора водія. Підлокітник - це додаткова опора для руки водія. Коли автомобіліст переносить вагу на підлокітник, це зменшує навантаження і напругу на м’язи плеча, руки та ліктя. Особливо це необхідно впродовж тривалих поїздок.
  • Розслаблення. Коли водій кладе руку на підлокітник, так він розслабляє руку. Так водій відчує комфорт. Особливий плюс підлокітника відчувається у тривалих подорожах.
  • Відсік для зберігання речей. Ще одна опція підлокітників – він є своєрідним «бардачком». У багатьох моделях, є внутрішній відсік, у якому можна тримати документи або інші важливі для автомобіліста речі.
  • Тримач для напоїв. У деяких підлокітниках є спеціальні тримачі для склянки чи чашки, що допоможе водію під рукою тримати каву чи воду. До того ж можна не хвилюватися, що рідина перекинеться і забруднить салон, адже його міцно втримає тримач.

Види підлокітників

  • Модельні підлокітники - їх підбирають під певну марку автомобіля. Під час виготовлення такого аксесуару, враховують технологічні характеристики та особливості машини. Усе це дозволяє підібрати підлокітник для автомобіля, який не заважатиме іншим приладам: ручному гальму, коробці передач, а також регулюванню сидіння. Такі моделі коштують дещо дорожче.
  • Універсальні підлокітники – такі можна встановити у будь-яку марку автомобіля. Вони більш доступні у ціні.

Підлокітники для авто кріпляться в отвір між водійським і пасажирським сидінням. При правильному встановленні, підлокітник не заважатиме ані ручному гальму, ані іншим приладам в авто. Виготовляють підлокітники з якісного пластику, який обтягують штучною шкірою чорного або сірого кольорів. Такі відтінки чудово впишуться в загальний інтер’єр автомобіля. Модельні ж підлокітники створюють під колір салону, що покращує загальний вигляд інтер’єру автомобіля. Також ви можете вибрати підлокітник наполовину - металевий, наполовину - обтягнутий шкірою або ж шкірзамом, або цілком в шкірі чи оббитий тканиною. Головне, обирайте підлокітник для авто за вашим смаком і набором опцій, які вам необхідні.

ПРОЧИТАЛ ? ПОНРАВИЛОСЬ? ПОДЕЛИСЬ С ДРУЗЬЯМИ !

Поделитесь этой статьей:
Другие статьи категории "Общество и культура":
Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Все отзывы проходят модерацию.