Каріотипування у Києві за найкращою ціною в ІГР ЛАБ

Хромосомні аномалії плода (будь-які порушення кількості і структури хромосом) є частою причиною переривання вагітності на ранніх термінах. Порушення можуть виникнути:

 • абсолютно випадково, у здорових батьків, при порушеннях в будові яйцеклітин і сперматозоїдів;
 • після зачаття - на ранніх етапах розвитку ембріона;
 • при передачі спадкової генетичної інформації від батьків, які самі є носіями хромосомних аномалій.

Для попередження порушень, оцінки ризиків народження дитини з генетичними аномаліями, а також планування майбутньої вагітності після завмерлої, проводиться каріотипування. Це специфічний метод діагностики, який визначає хромосомні аномалії.

Найчастіше діагностика хромосомних патологій проводиться на підставі дослідження абортивного матеріалу. У більшості випадків (в 60-70%) аналіз дозволяє виявити порушення кількості і структури хромосом у плодового матеріалу.

Крім того, матеріалом для дослідження можуть виступати:

 • клітини ворсин хоріона;
 • амніотична рідина.

Де пройти каріотипування у Києві?

Каріотипування - досить дорогий вид аналізу, який проводять далеко не всі лабораторії. Якщо виникла необхідність пройти діагностику на каріотип, ви можете звернутися у "Медичний центр ІГР" і лабораторію ІГР ЛАБ. У нас працюють досвідчені лікарі-лаборанти, за плечима яких десятки успішно проведених досліджень на каріотип.

Ми пропонуємо каріотипування і інші види генетичної діагностики за доступними цінами. Ви можете дізнатися орієнтовні розцінки на сайті клініки або за телефонами, зв'язавшись з нашими менеджерами.

Ми пропонуємо кожному пацієнтові:

 • максимально якісну генетичну діагностику, відповідно до рекомендацій і нормативами ВООЗ;
 • доступні ціни на генетичні дослідження;
 • уважний індивідуальний підхід до пацієнтів;
 • комфортні умови перебування у клініці;
 • повну анонімність;
 • швидке отримання результатів аналізу і можливість розшифровки фахівцями клініки.

Кому варто здати аналіз на каріотип?

Дослідження на каріотип - специфічний метод лабораторної діагностики, який рекомендується всім парам на етапі планування вагітності. Особливо важлива ця діагностична процедура для тих пар, які зіткнулися з проблемою безпліддя або завмирання плода на ранніх термінах вагітності.

В першу чергу каріотипування рекомендується сім'ям, в яких вже є діти з хромосомними патологіями розвитку.

Важливо відзначити, що навіть у здорової людини можуть виникати аномалії в хромосомному наборі або збалансовані зміни. Вони можуть стати причиною завмерлої вагітності або інших небажаних наслідків.

Якісно проведений аналіз дозволить дізнатися генетичні причини безпліддя. Лікар зможе дати прогноз щодо ризику появи у сім'ї дитини з хромосомними відхиленнями і на ранніх стадіях виявити синдроми - Дауна, Патау та інші пороки розвитку.

Матеріалом для аналізу служить венозна кров партнерів. Середній термін виконання аналізу і отримання результатів дослідження - від 2 до 3 тижнів.

ПРОЧИТАЛ ? ПОНРАВИЛОСЬ? ПОДЕЛИСЬ С ДРУЗЬЯМИ !

Поделитесь этой статьей:
Другие статьи категории "Наука и медицина":
Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Все отзывы проходят модерацию.