Прийняти участь в аукціонах по малій приватизації на Прозоро.Продажі.

Коли Україна офіційно стала незалежною державою, розпочалася реалізація державного майна і його передача в руки приватних осіб. Приватизацією називається легальний та офіційний перехід права власності до приватної особи від державної установи.

Мала приватизація на Прозоро.Продажі полягає у продажу об'єктів нерухомості, підприємств та земель, яка дає можливість підприємцям а також тим громадянам, які тільки планують розпочати ведення власної справи, знайти потрібний об'єкт і придбати його без зайвих труднощів.

Українська Універсальна Біржа є офіційним представником системи Прозоро.Продажі і надає доступ до аналогічних аукціонів по малій приватизації. Ми гарантуємо, що механізм проведення електронних торгів є простим і чесним. Щоб дізнатися більше про участь в торгах, можна перейти за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/mala-privatizaciya/.

На сьогоднішній день українське законодавство включає в себе одразу декілька норм, де вказаний повний перелік документів, що необхідні для здійснення малої приватизації. Українська Універсальна Біржа (УУБ) дає можливість кожному громадянину спробувати свої сили в боротьбі за необхідний лот. Зростання популярності саме малої приватизації при проведенні аукціонів пов'язано з такими факторами:

процедура проста і відкрита, все відбувається в рамках чинного законодавства України;

широкий перелік лотів, що підлягають малій приватизації, серед яких можна знайти: заводи, нерухомість, земельні ділянки, підприємства та інші цікаві варіанти;

економічна складова, яка полягає в тому, що формат проведення торгів дає можливість економити ваші фінансові ресурси. Багато лотів виставлені на продаж по вартості, яка є набагато нижчою за середньоринкову.

Щоб прийняти участь у торгах, важливо правильно підготувати всю документацію, а також виконати всі прописані вимоги. Організатори лотів зобов'язані чітко прописати всі важливі моменти в описі до лоту. Головне завдання для учасника полягає в тому, щоб детально з ними ознайомитися та не прогавити важливі моменти.

Істотна перевага відкритих торгів у тому, що на сьогоднішній день їх проведення є абсолютно доступним для кожної особи. Організація малої приватизації допомогла усунути таємницю стосовно активів, особливо у великих містах. Наразі реалізація такої процедури проходить на відкритих та чесних онлайн-аукціонах.

Незважаючи на те, що основним органом д контролю за проведенням електронних торгів є система Прозоро, для публікації оголошень про аукціони використовуються електронні торговельні майданчики, перелік яких можна знайти на сайті УУБ. Вони виступають посередниками між організатором тендера та учасниками і являють собою надійні ресурси, кожним з яких можна користуватися. Їх відмінності можуть полягати в

функціональних особливостях;

швидкості роботи та оновленні інформації, що є дуже важливим критерієм для активного користування;

роботі технічної підтримки, яка може надати допомогу, при необхідності.

На сайті УУБ можна знайти більше цікавої інформації стосовно участі в аукціонах по малій приватизації.

ПРОЧИТАЛ ? ПОНРАВИЛОСЬ? ПОДЕЛИСЬ С ДРУЗЬЯМИ !

Поделитесь этой статьей:
Другие статьи категории "В мире":
Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Все отзывы проходят модерацию.